CzarniTV: Z podziękowaniami w firmie MIRAX (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


23-07-18 12:56Z podziękowaniami za wsparcie drużyny Cerrad Czarni Radom w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach PlusLigi, udaliśmy się do firmy Hurtownia Mirax - Alkohole i Napoje! Dziękujemy, że gracie razem z nami! 

Kolejnym naszym przystankiem w ramach podziękowania za sezon 2017/2018 w PlusLidze była Hurtownia Mirax, której właścicielem jest doskonale znany w Radomiu, pasjonat sportu - Mirosław Hernik!

Hurtownia Mirax znajduje się w Radomiu przy ul. Czachowskiego 6. Przedsiębiorstwo ma swoje oddziały także w Zwoleniu, Kozienicach oraz Kielcach. Hurtownia czynnie współpracuje z wieloma znanymi producentami napojów, gdzie obsługuje w setki sklepów w Radomiu i regionie. Dziś Mirosław Hernik jest właścicielem niespełna dwóch hektarów terenów w Radomiu, które w znacznej części wykorzystywane są do prowadzenia działalności gospodarczej oraz magazynów o powierzchni w sumie niespełna czterech tysięcy metrów kwadratowych. 

Prezes Miraxu aktywnie angażuje się w działalność społeczną. Wspiera liczne organizacje społeczne i charytatywne. Jego największą pasją jest piłka nożna, a w ostatnich latach także piłka siatkowa, czego efektem jest przynależność do Stowarzyszenia Czarnych Radom. Zobaczcie koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w Hurtowni Mirax!