Wspieraj Radomską Siatkówkę!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim stowarzyszeniem zrzeszającym firmy wokół radomskiej siatkówki, które stawia na wzajemną pomoc, promocję i rozwój z wykorzystaniem potencjału jaki daje nam świat sportu na najwyższym poziomie.

Nasza inicjatywa umożliwia członkom Stowarzyszenia wzajemne czerpanie korzyści ze świadczonych usług, w tym promocję i wsparcie działalności członków oraz wspólne inspirowanie się i motywowanie do rozwoju i osiągania sukcesów.

Członkostwo w Stowarzyszeniu CZARNI Radom wpisuje się w realizację założeń społecznej odpowiedzialności biznesu. Działanie na rzecz rozwoju siatkówki, dyscypliny sportu kojarzącej się z zabawą i świetną atmosferą, oraz wspieranie utalentowanych młodych ludzi ma ogromny wpływ na wykreowanie pozytywnego wizerunku zrzeszonych firm.

Zaangażowanie w prace Stowarzyszenia to również zaangażowanie w budowę nowej jakości i lepszego wizerunku miasta. Sukces Stowarzyszenia jest również sukcesem firm, które uczestniczą w projekcie. Wzajemnie się wspierając i wymieniając doświadczenia w elitarnym gronie biznesmenów zaangażowanych w prace Stowarzyszenia, przyczyniamy się nie tylko do rozwoju siatkówki w Radomiu, ale także wielu inicjatyw biznesowych.

Nasze Cele

Stowarzyszenie Czarni Radom ma na celu skupienie przedsiębiorców związanych z regionem, potrafiących łączyć biznes ze sportem jakim jest męska siatkówka. Stwarzamy warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które pomagają wspierać lokalną gospodarkę.

Jednym z naszych głównych zadań jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości jakie niesie za sobą marketing sportowy. Mecze siatkówki i organizowanie przez nas wydarzenia dla Członków Stowarzyszenia są doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych, które owocują współpracą pomiędzy zrzeszonymi firmami.

Korzyści dla Członków

Uczestnictwo w wyjątkowych wydarzeniach i eventach mających za zadanie integrowanie środowiska biznesowego w komfortowej atmosferze.

Możliwość poznawania kolejnych firm na szczeblu osób decyzyjnych i zawierania bliskich relacji biznesowych.

Wykorzystanie uznanej marki Czarni Radom w działaniach wizerunkowych w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez wspieranie rozwoju sportu w Radomiu.

Zwiększanie rozpoznawalności marki poprzez eksponowanie jej w trakcie spotkań siatkarskiej ekstraklasy w radomskiej hali.

Zwiększanie potencjału reklamowego poprzez dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców skupionych wokół wydarzeń sportowych.

Nasze Działania

...

III Spływ Kajakowy Stowarzyszenia Czarni Radom

Za nami III spływ kajakowy organizowany w ramach integracji środowiska sponsorów radomskiej siatkówki. Członkowie Stowarzyszenia Czarnych Radom wybrali się wspólną podróż kajakami rzeką Pilica!

Gramy w jednej drużynie! Firma Jazienicki!

Kolejną firmą, której pragniemy podziękować za ubiegły sezon w PlusLidze, jest firma Jazienicki - maszyny budowlane! Firma Jazienicki, jest najdłużej działającą firmą usługową w branży elektronarzędzi i maszyn budowlanych w regionie radomskim.

Gramy w jednej drużynie! Firma Interfach!

Za wspólnie rozegrany sezon 2018/2019 dziękujemy firmie Interfach, naszemu wieloletniemu sponsorowi drużynie Cerrad Czarni Radom! Firma Interfach gra z nami od 2012 roku!

Gramy w jednej drużynie! Firma Impero!

Kolejne podziękowania za sezon 2018/2019 kierujemy do firmy Impreo! Dziękujemy, że gracie razem z drużyną Cerrad Czarni Radom!

Gramy w jednej drużynie! Firma Hamer!

Za sezon 2018/2019 pragniemy podziękować firmie Hamer! Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie drużynę Cerrad Czarnych Radom!

Gramy w jednej drużynie! Grupa KK!

Kolejne podziękowania za wspólnie rozegrany sezon, kierujemy do firmy Grupa KK, która od 2011 roku wspiera naszą drużynę! Dziękujemy, że gracie z nami!

Członkowie i partnerzy

• Honorowi
  • Firmy
  • Partnerzy

Andrzej Dąbrowski

W 1974 roku został Kierownikiem Klubu Czarnych Radom. W roku 1984 wprowadził siatkarzy Czarnych do najwyższej klasy rozgrywkowej. Przez 17 lat kierował z sukcesami Klubem Czarnych Radom.

Zygmunt Kądziela

Od ponad 60 lat związany z siatkówką w Polsce. Siatkarz, trener i sędzia siatkarski. Honorowy Sędzia PZPS, sędzia klasy państwowej. W latach 2001-10 Komisarz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej (Plus Liga, Orlen Liga). W piłkę siatkową grał w latach 1951-66. Po zakończeniu kariery zawodniczej w latach 1968-74 trenował siatkarzy Czarnych Radom. Były Prezes Okręgowego Związku Piłki Siatkowej i Członek Zarządu.

Marian Kajtowski

Wieloletni działacz siatkarski, komisarz, wieloletni działacz w Zarządzie Klubu Sportowego Orlęta Dęblin – Prezes Klubu, wieloletni Członek Zarządu WKS Czarni Radom – Prezes Klubu, Prezes Okręgowego Związku Piłki Siatkowej, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zarząd Stowarzyszenia

Nazwisko Imię Funkcja