CzarniTV: Lekcja z Mistrzami - z wizytą w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kozienicach (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


19-12-17 10:28Siatkarze Cerrad Czarnych Radom przeprowadzili kolejną #LekcjęZMistrzami! Tym razem gościliśmy w Kozienicach w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II !

 

 

Piątym już naszym przystankiem w ramach programu #LekcjaZMistrzami, było Publiczne Gimnazjum w Skaryszewie! - Lekcja z Mistrzami to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie będzie przez nas realizowana - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Wraz z trenerem Wojciechem Stępiem oraz zawodnikami: Dmytro Teryomenko, Jakubem Rybicki, Wojciechem Żalińskim oraz Norbertem Huberem, przeprowadziliśmy lekcję z wychowania fizycznego w Kozienicach, w tamtejszym Publicznym Gimnazjum nr 1.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Już nasza pierwsza wizyta pokazała, że takie spotkania cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk.