CzarniTV: Lekcja z Mistrzami - z wizytą w PSP nr 1 w Pionkach (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


12-12-17 10:56Nowy tydzień rozpoczęliśmy od wizyty w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach, gdzie w ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, poprowadziliśmy kolejną #LekcjęZMistrzami! 


Trzecim naszym przystankiem w ramach programu #LekcjaZMistrzami, była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach! - Lekcja z Mistrzami to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie będzie przez nas realizowana - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Wraz z trenerem Wojciechem Stępiem oraz zawodnikami: Dmytro Teryomenko, Jakubem Rybicki, Wojciechem Żaliński oraz Norbertem Huberem, przeprowadziliśmy lekcję z wychowania fizycznego w Pionkach, w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej nr 1!

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Już nasza pierwsza wizyta pokazała, że takie spotkania cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Pionkach! Wkrótce odwiedzimy nasze kolejne gminy!