Hyudai Prasek przekazał samochody na kolejny sezon! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz

27-09-17 13:23

Dealera M. i R. Prasek w Radomiu przekazał klubowi Cerrad Czarnym Radom dziesięć samochodów na sezon 2017/2018! - To już nasz drugi rok współpracy, który przebiega  bardzo dobrze. - podkreśla prezes klubu, Wojciech Stępień. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji video przygotowanej przez Adama Kurasiewicza.

Dealera M. i R. Prasek już drugi rok wesprze drużynę Cerrad Czarnych Radom. W kolejnym sezonie rozgrywek PlusLigi nasi siatkarze oraz sztab trenerski będzie mógł poruszać się naszymi ulicami nowymi samochodami Hyundai Tucson z 2017 roku. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z salonem Hyundai - podkreśla prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień.

Zobaczcie zatem koniecznie naszą galerię zdjęć oraz relację video z oficjalnego wręczenia nowych samochodów dla klubu Cerrad Czarni Radom.