CzarniTV: Nowy sponsor w szeregach Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


28-08-18 13:25Miło nam poinformować, że od sezonu 2018/2019 nowym sponsorem drużyny Cerrad Czarnych Radom, występujących w rozgrywkach PlusLigi, będzie firma FITEAT!  - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że klub zasili kolejny sponsor. Firma FITEAT od przyszłego sezonu zagości na strojach drużyny Cerrad Czarnych Radom. – zaznacza Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Firma FITEAT od sezonu 2018/2019 będzie wspierać poczynania Cerrad Czarnych Radom w rozgrywkach PlusLigi. W siedzibie restauracji Łyżka i Widelec doszło do podpisania umowy, pomiędzy przedstawicielami klubu, a właścicielami firmy, Państwem Magdaleną Kępczyńską i Konradem Kępczyńskim.

Firma FITEAT dodatkowo zagości na strojach drużyny Cerrad Czarnych Radom. – Bardzo się cieszymy z pomyślnych rozmów, pomiędzy klubem a Państwem. W nowym sezonie logo FITEAT zagości na spodenkach drużyny z Radomia – dodaje Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Ponadto FITEAT przygotował specjalną ofertę dla zawodników i sztabu szkoleniowego drużyny Cerrad Czarni Radom – Dzięki tej współpracy i specjalnie przygotowanej odpowiednio zbilansowanej ofercie żywieniowej, możemy mieć pewność, że drużyna będzie pod dobrą opieką, a dieta indywidualnie dobrana dla każdego zawodnika z pewnością pomoże chłopakom w odpowiednim przygotowaniu organizmu do bardzo ciężkiego sezonu – powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A., Wojciech Stępień.

             


Firma FITEAT zajmuje się cateringiem dietetycznym. FITEAT to dania skomponowane m.in. ze świeżych owoców i warzyw, pochodzących od lokalnych producentów. Warto zaznaczyć, że główna siedziba FITEAT znajduje się na terenie południowego Mazowsza, które nazywane jest polskim zagłębiem owocowo-warzywnym. To gwarantuje świeżość posiłków FITEAT. Mięsa, ryby, a także nabiał pochodzą wyłącznie od certyfikowanych producentów, stawiających na wysoką jakość swoich produktów. Ze względu na bliskość lokalnych wytwórców, produkty do dań FITEAT dostarczane są codziennie. FITEAT gwarantuje szybką i profesjonalną obróbkę termiczną, a następnie szokowe chłodzenie. Wszystko zgodne z wymaganiami certyfikowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP.