CzarniTV: Znamy triumfatora Ligi Partnerstwa Regionalnego! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz

29-05-18 14:01

Za nami pierwszy sezon Ligi Partnerstwa Regionalnego! Triumfatorem rozgrywek w sezonie 2017/2018 została drużyna Wolanowa, która w finałowym turnieju w Iłży przypieczętowała zwycięstwo! Na stopniu podium znalazły się również drużyny z Przytyka oraz Iłży.

W piątek (25 maja) rozegrano ostatni turniej w ramach Ligi Partnerstwa Regionalnego Czarni, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Czarni Radom. Walka o końcowy triumf w sezonie 2017/2018 trwała do ostatniej kolejki. Najlepszą drużyną w sezonie 2017/2018 została Gmina Wolanów, która w finałowym turnieju w Iłży, nie miała sobie równych. Na drugim stopniu podium stanęli siatkarze z Przytyka, a na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy z Iłży.

- Przez cały sezon wszystkie drużyny z ogromną determinacją i zaangażowaniem walczyły o każdy punkt na boisku i zwycięstwo do ligowej tabeli. Cieszymy się z bardzo wysokiej frekwencji w I sezonie Ligi Partnerstwa Regionalnego i już nie możemy doczekać się zmagań w przyszłym roku, które na pewno będą jeszcze bardziej emocjonujące. - powiedział po turnieju w Iłży, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom, Marcin Tomczyk.

Podczas siatkarskich zmagań na meczach w Iłży, pojawili się przedstawiciele drużyny Cerrad Czarnych Radom. Wraz z prezesem klubu Wojciechem Stępniem, stawili się Kamil Droszyński oraz Michał Ostrowski, którzy wspólnie wręczyli wszystkim siatkarzom pamiątkowe dyplomy, gadżety klubowe, a najlepszym drużynom okazałe puchary.

Końcowa klasyfikacja Ligi Partnerstwa Regionalnego w sezonie 2017/2018:

1. Wolanów
2. Przytyk