CzarniTV: Hotel Karo nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


22-02-18 11:28Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie sponsorów klubu WKS Czarni Radom S.A. , nowego członka Stowarzyszenia Czarni Radom - firmę Hotel Karo! Witamy w drużynie! 

Hotel Restauracja Karo to wyjątkowy kompleks położony w malowniczej okolicy zaledwie kilka minut drogi od Radomia. W bardzo bliskiej odległości znajduje się również nowo powstały zalew otoczony pięknymi okolicznościami natury.

Hotel zachwyca elegancką aranżacja wnętrz, a pokoje urządzone są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Smaki restauracji spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających podniebień o czym osobiście podczas naszej wizyty mogliśmy się przekonać, bo właściciel Pan Konrad Grzeszczyk uraczył nas smakowitym lunchem.

Sale bankietowe znajdujące się w obiekcie należą do najnowocześniejszych i najbardziej wytwornych w regionie o czym świadczą licznie organizowane w nich konferencje biznesowe, bale i oczywiście wesela.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Pan Konrad Grzeszczyk zdecydował się dołączyć do grona Sponsorów drużyny Cerrad Czarni Radom, to dla nas zaszczyt, że mogliśmy gościć w jego progach i podziwiać to wspaniałe miejsce, po którym osobiście nas oprowadził – powiedział Wojciech Stępień Prezes WKS-u.

Z kolei Dyrektor Zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom, Marcin Tomczyk był pod ogromnym wrażeniem całej inwestycji i dbałości o najdrobniejsze szczegóły w obiekcie - Jestem przekonany, że decyzja Pana Konrada Grzeszczyka o przystąpieniu do Stowarzyszenia to dopiero początek naszej długiej i owocnej współpracy. - podkreśla.

Więcej informacji o firmie Hotel Karo znajdą Państwo na stronie www.hotelkaro.pl