CzarniTV: Lekcja z Mistrzami - z wizytą w PSP w Goździe (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


20-12-17 13:33Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe była naszym kolejnym przystankiem w ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni - #LekcjaZMistrzami

 Szóstym naszym przystankiem w ramach programu #LekcjaZMistrzami, była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe. - Lekcja z Mistrzami to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie będzie przez nas realizowana - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Wraz z trenerem Robertem Pryglem oraz zawodnikami: Kamilem Kwasowskim, Dmytro Dologopolovem, Dustinem Wattenem oraz Michałem Ostrowskim, przeprowadziliśmy lekcję z wychowania fizycznego w Goździe.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Już nasza pierwsza wizyta pokazała, że takie spotkania cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Goździe! Wkrótce odwiedzimy nasze kolejne gminy!