CzarniTV: Lekcja z Mistrzami - z wizytą w Publicznym Gimnazjum w Skaryszewie (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


14-12-17 09:57W ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, poprowadziliśmy kolejną #LekcjęZMistrzami! Tym razem z drużyną gościliśmy w Publicznym Gimnazjum w Skaryszewie!


Czwartym naszym przystankiem w ramach programu #LekcjaZMistrzami, było Publiczne Gimnazjum w Skaryszewie! - Lekcja z Mistrzami to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie będzie przez nas realizowana - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.


Wraz z trenerem Robertem Pryglem oraz zawodnikami: Kamilem Kwasowskim, Dmytro Dologopolovem, Dustinem Wattenem oraz Michałem Ostrowskim, przeprowadziliśmy lekcję z wychowania fizycznego w Skaryszewie, w tamtejszym Publicznym Gimnazjum.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Już nasza pierwsza wizyta pokazała, że takie spotkania cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PG w Skaryszewie! Wkrótce odwiedzimy nasze kolejne gminy!