Z wizytą u sponsora: firma La-Sad (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


13-12-17 14:13Tym razem gościliśmy w progach firmy La-Sad, która jest producentem owoców skupiającą członków z sadowniczych zakątków całej Polski! Mogliśmy również skosztować ich najnowszego produktu, którym jest napój energetyczny Yabu!

 

 


La-sad sp. z o.o. jest grupą producentów owoców skupiającą członków z sadowniczych zakątków Polski. Gospodarstwa firmy od wielu pokoleń specjalizują się w uprawie sadów owocowych. Największą część produkcji stanowią jabłka różnych odmian, lecz w ofercie znajdują się również czereśnie, gruszki, śliwki i wiśnie.

Siedziba firmy mieści się w gminie Błędów, zwanej największym sadem Europy. Nigdzie na świecie nie produkuje się tak dużej ilości tak smacznych owoców. Mikroklimat tego miejsca nadaje jabłkom wyjątkowy smak. Oferta przedsiębiorstwa daje zapewnienie właściwego przygotowania i dostawa owoców wyprodukowanych przez członków załogi. Długoletnia praktyka sadownicza wsparta najnowszymi rozwiązaniami technicznymi pozwala sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Owoce pochodzące z sadów członków grupy gościły już na stołach całej Polski, niemal całej Europy, a także w wielu krajach poza naszym kontynentem. La-Sad współpracuje już z wieloma firmami, ale wciąż szuka nowych sposobów na zaoferowanie produktów coraz szerszemu gronu miłośników owoców.