Komunikat Stowarzyszenia Czarni Radom dodał Admin

29-11-17 14:27

Informujemy, że w dniu 28.11.2017 odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Czarni Radom, na którym odbyły się wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej na kolejną dwuletnią kadencję.

Członkami Zarządu zostały następujące osoby:Halina Bąk, Janusz Dasiewicz, Leszek Figarski, Paweł Piotrowski, Andrzej Skorupa i Wojciech Stępień.W Komisji Rewizyjnej swoje zadania przez kolejne dwa lata będą realizowali: Tomasz Fidos, Cezary Brymora, Igor Marszałkiewicz, Romuald Pogoda. Na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej został jednogłośnie wybrany Pan Tomasz Fidos.

W tym samym dniu Zarząd Stowarzyszenia w drodze głosowania powołał spośród swoich członków na poszczególne funkcje:

Prezesa: Panią Halinę Bąk

Sekretarza: Pana Pawła Piotrowskiego

Skarbnika: Pana Janusza Dasiewicza

Ponadto podczas Walnego Zebrania podjęto jednogłośnie uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Członka Stowarzyszenia Czarni Radom osobom zasłużonym dla Klubu WKS Czarni Radom, Panom Zygmuntowi Kądzieli, Andrzejowi Dąbrowskiemu i Marianowi Kajtowskiemu. W dniu dzisiejszym podczas meczu drużyny Cerrad Czarnych Radom z Jastrzębskim Węglem uhonorowani działacze osobiście odbiorą wyróżnienia.