Lekcja z Mistrzami: w Publicznej Szkole Podstawowej w Bielisze! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


10-11-17 11:26We wtorek (31 października) wraz z zawodnikami oraz trenerem zespołu Cerrad Czarnych Radom, gościliśmy w Bielisze w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej. Uczniowie placówki odbyli w ramach zajęć z wychowania fizycznego #LekcjęZMistrzami! 

Rozpoczynamy Lekcję z Mistrzami! Pierwszym naszym przystankiem była gmina Zakrzew, gdzie odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bielisze! - Lekcja z Mistrzami to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie będzie przez nas realizowana - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Pierwszą placówką jaką odwiedziliśmy w tym sezonie była Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielisze. Wraz z trenerem Robertem Pryglem oraz zawodnikami: Kamilem Droszyński, Jakubem Ziobrowski, Michałem Filipem oraz Norbertem Huberem, przeprowadziliśmy lekcję z wychowania fizycznego.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Już nasza pierwsza wizyta pokazała, że takie spotkania cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Bielisze, która mieści się w gminie Zakrzew!