Nowa umowa sponsorska z firmą E.Leclerc Radom! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz

06-10-17 16:16

Z kolejną wizytą gościliśmy u naszego wieloletniego partnera, firmy E.Leclerc Radom! Nowy sezon w PlusLidze już trwa, a właściciel firmy Thomas Renard postanowił jeszcze mocniej wesprzeć nasz klub w sezonie 2017/2018! Dziękujemy, że jesteście z nami!

E. Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów we Francji i innych krajach Europy.  W Polsce aktualnie funkcjonuje 40 sklepów. W Radomiu hipermarket  E. Leclerc został otwarty 25 sierpnia 1999 roku. W przeciwieństwie do innych sieci  nie jest to wielki koncern, tylko stowarzyszenie niezależnych handlowców- właścicieli przedsiębiorstw zarządzanych w autonomiczny sposób.

Każdy sklep to odrębny podmiot - mała firma, robiąca wiele dla lokalnego rynku i płacąca podatki w kraju, w którym działa. E. Leclerc jest stowarzyszeniem firm, którym zależy na rozwoju zawodowym i równocześnie na wspieraniu społeczności lokalnych, dlatego też produkty wytwarzane przez polskich producentów stanowią 95 %  oferty handlowej sklepu. Więcej o firmie E.Leclerc Radom przeczytacie TUTAJ!