Znamy wyniki losowania Partnerstwa Regionalnego Czarni! dodał Adam Kurasiewicz

16-09-17 11:19

W Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, w piątek (15 września) odbyło się losowanie spotkań sezonu 2017/2018 w ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni. - Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i cieszy, że z roku na rok się rozwija - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Partnerstwo Regionalne swoją działalność zainaugurowało dwa sezony temu. Program zakłada wsparcie finansowe klubu przez samorządy z terenu byłego województwa radomskiego. W zamian za pomoc miasta, gminy i powiaty obejmują patronat nad dwoma spotkaniami PlusLigi z udziałem Cerrad Czarnych Radom – jednego w Radomiu i jednego na wyjeździe.

- Jest nam niezmiernie miło móc dalej współpracować z jednostkami samorządowymi, bo wspólnie tworzymy coś wyjątkowego, co przynosi korzyści wszystkim uczestnikom projektu. - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

W ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni jednostki samorządowe będą promowane w dwóch spotkaniach: w jednym domowym i jednym wyjazdowym. Uczestnicy Partnerstwa Regionalnego na wybranych meczach otrzymają miejsce na koszulce libero, a także możliwość rozwieszenia banerów na hali i 45 biletów na domowe oraz wyjazdowe spotkania.

- Z roku na rok, nasza współpraca wygląda bardzo dobrze i mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będzie jeszcze lepsza - powiedział prezes klubu Wojciech Stępień.

Wyniki losowania Partnerstwa Regionalnego Czarni w sezonie 2017/2018:

Gmina Pionki: mecz domowy: Aluron Virtu Warta Zawiercie - mecz wyjazdowy: MKS Będzin
Gmina: Skaryszew: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
Gmina Zwoleń: BBTS Bielsko-Biała - LOTOS Trefl Gdańsk