HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz


10-08-17 09:57Grono firm wspierających znów się powiększa! Tym razem nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom została radomska firma HydroTruck! - Witamy w gronie członków Stowarzyszenia Czarnych Radom - dodaje Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem.

Firma Hydrotruck z Radomia na rynku istnieje od prawie dwudziestu lat. Jej właścicielem jest Pan Zbigniew Sitkowski. Od początku swojej działalności zajmuje się montażem sprężarek do rozładunku materiałów sypkich z silonaczep oraz materiałów płynnych z cystern, a także montażem hydrauliki siłowej. Równolegle oferuje możliwość całościowej renowacji silonaczep i cystern oraz dodatkowo prowadzi sprzedaż i wynajem nowych i używanych modeli takich marek jak: FELDBINDER, SPITZER, O.ME.P.S, MISTRALL, ARDOR.

- Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz wpisane w naszą misję stałe podnoszenie umiejętności wraz z dążeniem do posiadania kompleksowej oferty dla naszych klientów pozwalają na rozwiązywanie problemów w jak najkrótszym czasie i możliwie w jednym miejscu. Rozwój naszej firmy zawsze był napędzany potrzebami rynku. Obecnie nasze doświadczenie, posiadany park maszyn, zaawansowane rozwiązania techniczne i zasięg geograficzny pozwalają realizować nawet złożone i nieszablonowe zlecenia. - zaznacza właściciel firmy HydroTruck, Zbigniew Sitkowski.

Firma HydroTruck dodatkowo została uhonorowana certyfikatem przynależności do firm wspierających radomską siatkówkę. Z koeli z rąk prezesa klubu Wojciecha Stępnia, właściciel przedsiębiorstwa Zbigniew Sitkowski otrzymał pamiątkowy szalik WKS-u! Do zobaczenia na meczach!