I spływ kajakowy Stowarzyszenia Czarni Radom! dodał Adam Kurasiewicz

02-08-17 16:06

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Członków Stowarzyszenia Czarni Radom na „I Spływ kajakowy” organizowany w ramach integracji środowiska sponsorów radomskiej siatkówki, który odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2017!

Stowarzyszenie Czarni Radom to nie tylko siatkówka. To również wspólne spędzanie wolnego czasu wśród znajomych i przyjaciół na spotkaniach integracyjnych. Już w najbliższą sobotę (5 sierpnia) członkowie Stowarzyszenia będą mieli okazję wspólnie wiosłować nurtem Pilicy na I Spływie Kajakowym Stowarzyszenia Czarni Radom.

- Na zakończenie wspólnej przygody w nagrodę za radosne zmęczenie ramion od wiosłowania, będzie można skosztować kilku smakołyków z grilla. Oczywiście w sobotę na bieżąco będziemy relacjonować przebieg naszego wypadu nad Pilicę. - zapowiada Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom.