Z podziękowaniami w firmie ROSA Bud (VIDEO) dodał Adam Kurasiewicz

26-07-17 16:30

Z kolejnymi podziękowaniami za wsparcie w sezonie 2016/2017 w siatkarskiej PlusLidze, udaliśmy się do ROSA Firmy Budowlane

Z rąk prezesa klubu Wojciecha Stępnia oraz dyrektora Stowarzyszenia Czarnych Radom - Marcina Tomczyka, właściciel firmy - Roman Saczywko otrzymał pamiątkowe zdjęcie drużyny z autografami wszystkich zawodników oraz Certyfikat członkostwa w Stowarzyszeniu Czarnych Radom. Warto dodać że firma ROSA-BUD wspiera radomską siatkówkę już od 2011 roku!

ROSA-BUD powstał w 2000 roku i już trzy lata później firma uzyskała certyfikat ISO 9001. Na przełomie 2004 i 2005 roku przedsiębiorstwo wprowadziło nowe technologie w celu poprawy jakości i dokładności naszych prac. Coraz większe wymagania klientów, we wszelkich dziedzinach budownictwa zmotywowały ROSA-BUD do poszerzenia zakresu usług w celu realizowania robót w zakresie konstrukcji żelbetowych.  Od dwóch lat firma kładzie duży nacisk na rozwój parku maszynowego ukierunkowanego na realizację robót drogowych.

Sytuacja rynkowa, wzrost zamówień i coraz większe potrzeby klientów zmotywowały firmę do powołania do życia kilku nowych przedsiębiorstw, które efektywnie mogą rozwijać się w danej gałęzi branży budowlanej, inwestycyjnej i deweloperskiej. W ten sposób skutecznie udało się stworzyć Grupę Firm ROSA.