Siatkarze Cerrad Czarnych w Przysusze i Przytyku dodał Admin


17-05-17 07:35Cerrad Czarni Radom zakończyli sezon 2016/2017 w połowie kwietnia, mimo to nie odpoczywają. Delegacja drużyny spotkała się z uczniami trzech szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu przysuskiego. Gościła też w gimnazjum w Przytyku.

Spotkanie z siatkarzami w ramach Partnerstwa Regionalnego w Przysusze odbyło się w hali sportowej przy Zespole Szkół  Nr 2 im. Ludwika Skowyry. Michał Kędzierski, Kacper Gonciarz, Piotr Filipowicz i trener Wojciech Stępień podczas spotkania z młodzieżą przeprowadzili pokazową rozgrzewkę, ale też rozegrali sparingowe spotkania z reprezentacjami szkół. Po zakończonych zajęciach zawodnicy chętnie pozowali do zdjęć z młodzieżą i rozdawali autografy.

Podobny przebieg miało spotkanie w Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Przytyku (na zdjęciu). Hale tradycyjnie wypełnione były uczniami. W trakcie obu wizyt odbył się również  wykład policjantów na temat akcji Smart Stop, której celem jest zwrócenie uwagi uczestnikom ruchu drogowego, jak nierozważne korzystanie z telefonów komórkowych może być niebezpieczne i tragiczne w skutkach. W akcję włączyli się między innymi siatkarze Cerradu Czarnych Radom.