Oddaj swój głos na "Siatkarski Radom"! dodał Admin


14-05-17 13:54„Siatkarski Radom” to jeden z 185 projektów, który znalazł się na karcie do głosowania na Budżet Obywatelski 2018 w Radomiu.

Do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego zostało zgłoszonych 357 wniosków. Wszystkie zostały najpierw ocenione przez merytoryczne wydziały Urzędu Miejskiego, a następnie zajął się nimi Zespół Opiniujący. - W ten sposób powstała lista 185 projektów, które znajdą się na karcie do głosowania - tłumaczy Emil Jaskulski z Kancelarii Prezydenta. 

Projekt „Siatkarski Radom” przede wszystkim promować ma sport wśród uczniów radomskich szkół. W zamyśle wnioskodawców służyć temu mają m.in. zajęcia w szkołach, a także rozgrywki w mini siatkówce dla uczniów szkół podstawowych. Nie brakuje w nich też warsztatów siatkarskich z zawodnikami Cerrad Czarni Radom, a także otwartych zajęć prowadzonych przez znanych trenerów i zawodników. Projekt zakłada również organizacji turniejów rodzinnych, a także całoroczne rozgrywki dla amatorów, których finał zaplanowano w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu.

- Przypominam, że budżet obywatelski w moim wydaniu to budżet z gwarancją realizacji. Projekty, które uzyskają największe poparcie, znajdą się w projekcie przyszłorocznego budżetu Radomia - zapewnia prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Projekt "Siatkarski Radom" jest ambitny, ale aby został zrealizowany w ramach przyszłorocznego budżetu obywatelskiego, musi uzyskać dużą ilość głosów, w czasie głosowania, które rozpoczyna się już 15 maja. Dlatego wszystkich sympatyków siatkówki prosimy o wsparcie. Głosować można w Punktach Stałych, a także poprzez Internetowy System Głosowania na stronie www.konsultacje.radom.pl 

W tych miejscach możesz oddać swój głos na „Siatkarski Radom” 

Centrum Organizacji Pozarządowych - ul. Struga 1 od 7:30-19:00

Referat Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta - pok. 104 ul. Żeromskiego 53 Urząd Miejski w Radomiu

Biuro Rady Miejskiej - ul. Moniuszki 9

Biuro Obsługi Mieszkańca - pok. 19 ul. Kilińskiego 30 Urząd Miejski w Radomiu 7:30-16:30

- przez Internetowy System Głosowania na stronie www.konsultacje.radom.pl